خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک

شاید جالب باشد که بدانید در صنعت برای رنگ کردن قطعات صنعتی، از رنگی با عنوان رنگ پودری استاتیک استفاده می کنند؛ رنگی که از ذرات رنگ به همراه رزین ها تشکیل می شود. برای رنگ کردن قطعات مورد نظر با استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک از نیروی مغناطیست بهره گرفته می شود.

خدمات رنگ پودری استاتیک

حالا برای استفاده از این نوع رنگ باید از خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک بهره بگیرید. خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک به این شکل است که ابتدا قطعات مختلف به صورت تمام اتوماتیک شسته می شوند. هدف از این شستشو این است که تمام  ضایعات موجود بر روی سطح قطعات از میان برود. سپس این قطعات در کوره های مخصوصی به صورت کامل از ذرات آب خشک می شوند. بعد از آن وارد مرحله رنگ کاری می شوند که در این مرحله قطعات به صورت آویزان در داخل خط رنگ  حرک می کنند و ربات های پاشش رنگ به صورت هوشمند تمام جوانب قطعات را رنگ امیزی می نمایند. در این قسمت ذرات رنگ پودری تنها به بدنه مورد می چسبند و برای تثبت یک مرحله ی دیگر نیز نیاز می باشد.بعد از این مرحله قطعات وارد کوره ی پخت رنگ می شوند که در آن ذرات رنگ و ریزین پخته شده و سطح صاف و یک دستی را به وجود می آورند.

حال اگر شما به عنوان یک فعال در زمینه صنعت، به خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک نیاز دارید، رنگ قاسمی می تواند به عنوان یک متخصص در این زمینه بهترین انتخاب برای شما باشد. برای مشاوره و قرارداد لازم است با ما تماس بگیرید:

شماره های تماس: 09121866983 – 02176213307 – 02176213341

تلفکس: 02176212975